HAKKIMIZDA

Tarkan Reklam’ın ilk çekirdeği 2008 yılında “Hayalleriniz ile Sınırlıyız” sloganıyla copy center olarak Beylikdüzü’nde atılmıştır. Prensip olarak edindiğimiz kalite, hız ve dürüstlüğün siz değerli müşterilerimizde karşılık bulmasıyla işletmemiz kısa sürede hem 3000 metrekarelik alana genişlemiş hem de İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde açılan 500 metrekarelik ikinci şubemizle büyümeye devam etmiştir.

4’ü mühendis olmak üzere her biri kendi departmanında tecrübeli 70 personelin hizmet verdiği Tarkan Reklam, bünyesindeki 9 farklı atölyede dünyanın en iyi teknolojik markalarından oluşan makineleri kullanmaktadır. Siparişlerini kaliteden asla ödün vermeden hızla tamamlayan firmamız, geniş araç filosuyla da lojistik destek sağlamakta, böylece müşterilerine zaman kazandırmaktadır.

Her iki şubesinin showroomlarında; kırtasiye, promosyon, iş güvenliği ekipmanları, uyarı levhaları, bilgisayar yazıcısı ve sarf malzemeleri bulunan Tarkan Reklam, online satışlarını Uyarı Levhaları ve İşte Kırtasiye adreslerinden yapmaktadır.

Tamamı kendi üretimi olmak üzere; ödül-plaket grubundan totem- led ekran grubuna kadar matbaa – promosyon ve açık hava reklam sektörlerinin her alanında hizmet veren Tarkan Reklam, en kısa tarifiyle “Karma Baskı Merkezi” olarak isimlendirilebilir.

Profesyonel tasarım ve dizgi merkezinde şekillendirilerek müşterilerinin onayından geçen ürünler; UV, ozalit, serigraf baskı , tampon, transfer baskı , display, ödül-plaket, geniş format dijital baskı, tabela, araç giydirme, laser-cnc, çerçeve, dijital matbaa ve mücellit bölümlerinden uygun olanda özenle hazırlanarak ve kalite kontrol aşamasından geçerek teslim edilmektedir.

Türk Telekom, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Arçelik, Media Markt, Shell, Ülker, Aygaz, Mp, Zorlu Center, Çelebi, Swatch, Haribo gibi köklü firmalar ve markalar referansları arasında yer alan Tarkan Reklam, başta Almanya olmak üzere farklı Avrupa ülkelerine de ihracat yapmaktadır.

Hayal ve fikirlerinizi içinize sinerek ve hızlı bir şekilde baskılı medya haline dönüştürmek için sizleri Tarkan Reklam’a davet ediyoruz.

Hizmetlerimiz

10 Parmağımızda 10 Marifet

  1. Tabela İmalatı

    Her türlü tabela imalatı

  2. Dijital Baskı

    Araç Giydirme, Cam Giydirme, Branda Baskı

Vizyonumuz

Daima yenilikleri takip ederek güncel kalıp, yeni gelişen ihtiyaçlara cevap verebilmek, her zaman daha iyisini aramak ve bu uğurda çalışmak.

Our Team

Who’s behind the scenes?

Frank Foe
CEO
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa.
Harry Hoe
CFO
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa.
Donna Doe
Developer
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa.
Jane Doe
Accountant
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa.
Milestones

Tarihçe

Ocak, 2008

Şirket Kuruluşu

Şubat, 2014

İkitelli şubemizin açılışı

Mart, 2015

istekirtasiye.com e-ticaret sitemizin yayına başlaması

May, 2012

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum non dolor ultricies, porttitor justo non, pretium mi.

March, 2010

Fusce fringilla euismod lorem vel aliquet.

174Web Design Projects
299Video Productions
150Animations
1100Graphic Designs
Tarkan Reklam